Losowa fotografia
 • Losowa Fotografia
 • Losowa Fotografia
 • Losowa Fotografia
 • Losowa Fotografia
 • Losowa Fotografia
 • Losowa Fotografia
 • Losowa Fotografia
 • Losowa Fotografia
 • Losowa Fotografia
 • Losowa Fotografia
 • Losowa Fotografia
 • Losowa Fotografia
 • Losowa Fotografia
 • Losowa Fotografia
 • Losowa Fotografia

Zwycięski Dzień Kobiet

Członkinie Ligi Obrony Kraju Klubu Łączności w województwie śląskim postanowiły w inny niż zwykle sposób uczcić Dzień Kobiet, biorąc udział w zawodach strzeleckich w Bieruniu. Siemianowicki LOK reprezentowały uczennice "Śniadeka".
Siemianowicki LOK reprezentowały uczennice "Śniadeka": Joanna Trzeciak, Klaudia Warwas i Aleksandra Gwara. Po raz kolejny nasze uczennice okazały się bezkonkurencyjne zajmując odpowiednio: Asia - I miejsce, Klaudia - III i Ola - VI miejsce. Dziewczynom gratulujemy, a przygotowującym je do zawodów, Eugeniuszowi Kurzei i Józefowi Dworskiemu serdecznie dziękujemy

1
1
13lok2[1] [640x480]
13lok3[1] [640x480]

 
Czas | Kalendarz
Ulti Clocks content
Czas UTC
Reklamy
SP9KJM poleca: