Losowa fotografia
 • Losowa Fotografia
 • Losowa Fotografia
 • Losowa Fotografia
 • Losowa Fotografia
 • Losowa Fotografia
 • Losowa Fotografia
 • Losowa Fotografia
 • Losowa Fotografia
 • Losowa Fotografia
 • Losowa Fotografia
 • Losowa Fotografia
 • Losowa Fotografia
 • Losowa Fotografia
 • Losowa Fotografia
 • Losowa Fotografia

Witamy na stronie klubu SP9KJM

Jubileuszowe X Spotkanie ŁOŚ 2016

W miejscowości Jaworzno (gm. Rudniki) na granicy trzech województw w dniach 26-30 maja 2016 r. odbyło się X jubileuszowe Ogólnopolskie Spotkanie Krótkofalowców ŁOŚ 2016. Organizatorami imprezy byli : Oleski Klub Krótkofalowców SP9KDA oraz Wieluński Klub Krótkofalowców SP7KED.

Więcej…

 

Odznaczenie Eugeniusza Kurzei SP9IIA

Miło mi poinformować Kolegów, że w dniu 09.04.2016 r. na posiedzeniu w Warszawie  Zarząd Główny PZK przyznał prezesowi klubu SP9KJM w Siemianowicach Śl. Eugeniuszowi Kurzei SP9IIA Złotą Odznakę Honorową PZK.
Natomiast w czasie XXII Krajowego Zjazdu Delegatów PZK w Burzeninie w dniu 21 maja 2016 r. nasz Kolega został uhonorowany godnością Honorowego Członka PZK.
Gratulujemy !.


 

Wyciąg z Komunikatu PZK Nr 21/2016 z dnia 25.05.2016 r.

Witam wszystkich słuchaczy oraz czytelników naszych komunikatów w kolejnym komunikacie. A oto najnowsze informacje:

Więcej…

 

Turniej Strzelecki MTKKF

Dnia 14 maja 2016 r. o godzinie 10.00 Miejskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej w Siemianowicach Śląskich zgromadziło w zaprzyjaźnionym Domu Kultury „Chemik” sympatyków strzelectwa. Odbyła się II tura turnieju strzeleckiego z broni pneumatycznej dla Ognisk TKKF oraz sympatyków TKKF.

Więcej…

 

Plenerowe spotkanie integracyjne lublinieckiego klubu SP9PEW pod nazwą „Wiosna 2016”

W ostatnią sobotę, tj. 7 maja 2016 roku o godzinie 10.00 na polanie należącej do Nadleśnictwa Lubliniec na obrzeżach Lublińca, z inicjatywy aktywistów lublinieckiego klubu SP9PEW i przy wsparciu finansowym Śląskiego Oddziału Terenowego PZK w Katowicach, odbyło się kolejne spotkanie integracyjne pod nazwą „Wiosna 2016”, w którym uczestniczyło około 40 osób – znanych krótkofalowców z północnej części okręgu SP9.

Więcej…

 

Krótkofalowcy w „Chemiku”

W sobotę, 13 lutego 2016 r. w Domu Kultury „Chemik” w Siemianowicach Śląskich odbyło się Zebranie Sprawozdawcze Śląskiego Oddziału Polskiego Związku Krótkofalowców w Katowicach, w którym wzięło udział około 40 osób. Po rozpoczęciu zebrania zebrani minutą ciszy uczcili pamięć zmarłych śląskich krótkofalowców w ciągu ostatnich dwóch lat. Jednym ze zmarłych był powszechnie znany Krzysztof Mirosław SP9MM absolwent Politechniki Warszawskiej, pracujący w latach 70-tych szereg lat w telewizji Zjednoczonych Emiratów Arabskich, aktywny członek władz centralnych PZK oraz delegat PZK na X Konferencję Generalną I Regionu IARU (International Amateur Radio Union) w Genewie.

Więcej…

 

XV Wojewódzki Zjazd Delegatów Śląskiej Ligi Obrony Kraju w Domu Kultury „Chemik” w Siemianowicach Śl.

W niedzielę, 7 lutego 2016 roku w Domu Kultury „Chemik” w Siemianowicach Śląskich odbył się XV Wojewódzki Zjazd Delegatów katowickiego Zarządu Wojewódzkiego LOK, w którym wzięło blisko 60 delegatów z terenu województwa śląskiego. Poza delegatami, w spotkaniu wziął udział wiceprezydent Miasta Katowic Mariusz Skiba, przedstawiciel Urzędu Marszałkowskiego w Katowicach Zbigniew Giemza, przedstawiciel Śląskiego Kuratorium Oświaty w Katowicach Wacław Wójcik, dwaj przedstawiciele Zarządu Głównego LOK tj. prezes ZG LOK płk Grzegorz Jarząbek i dyrektor ds. obronnych ppłk Jerzy Salamucha.


Więcej…

 

SP9MM - SK

Na stronie http://pk-ukf.org.pl/news.php znajduje się informacja o śmierci i pogrzebie Ś. P. Krzysztofa Mirosława SP9MM, a także tekst Piotra SP2LQP o krótkofalarskiej pasji Ś. P. Krzysztofa – cały tekst poniżej :

„Z żalem zawiadamiamy, że w dniu 06.01.2016 po ciężkiej chorobie w wieku lat 80 odszedł od nas jeden z pionierów powojennego amatorskiego sportu UKF w Polsce Krzysztof Mirosław SP9MM

Więcej…

 
Czas | Kalendarz
Ulti Clocks content
Czas UTC
Ankieta
Jak oceniasz stronę klubu ?
 
Reklamy
SP9KJM poleca: