Losowa fotografia
 • Losowa Fotografia
 • Losowa Fotografia
 • Losowa Fotografia
 • Losowa Fotografia
 • Losowa Fotografia
 • Losowa Fotografia
 • Losowa Fotografia
 • Losowa Fotografia
 • Losowa Fotografia
 • Losowa Fotografia
 • Losowa Fotografia
 • Losowa Fotografia
 • Losowa Fotografia
 • Losowa Fotografia
 • Losowa Fotografia

Witamy na stronie klubu SP9KJM

Wiosenne Spotkanie Eterowe „Wiosna 2017” w Lublińcu

     Z inicjatywy lublinieckiego Klubu Łączności SP9PEW, 6 maja br. na śródleśnej polanie przy Leśniczówce Lubliniec odbyło się Plenerowe Spotkanie Integracyjne pod nazwą „Wiosna 2017”, w którym wzięło udział 41 osób. Poza członkami klubu SP9PEW w spotkaniu wzięli udział przedstawiciele klubów : SP9ZPS, SP9PNB, SP9KJM, SP9KDU, SP9KDA, SP9PKS, SP9ZWR, SP9PWR oraz kilku sympatyków krótkofalarstwa.     Siemianowicki Klub Łączności SP9KJM reprezentowali : Eugeniusz SP9IIA, Tadeusz SP9HQJ, Józef SQ9FII, Mateusz SQ9MLZ oraz Cezary SQ9OUJ.


Więcej…

 

Kanał na Youtube

Informujemy, że na naszej stronie w menu głównym pojawił się odnośnik filmy. Po kliknięciu zostaniemy przeniesieni na kanał youtube, na którym będziemy publikować filmy związane z szeroko rozumianym krótkofalarstwem. 

 

Siemianowiccy krótkofalowcy na 42. Centralnych Zawodach StrzeleckichSiemianowiccy krótkofalowcy na 42. Centralnych Zawodach Strzeleckich

Klubów Żołnierzy Rezerwy w Siemianowicach Śl.


W sobotę tj. 1 października br. na strzelnicy myśliwskiej w Siemianowicach Śląskich – Bańgowie odbyły się Centralne Zawody Strzeleckie Klubów Żołnierzy Rezerwy, w których uczestniczyło 13 reprezentacji wojewódzkich LOK. Strzelanie odbywało się z pistoletów Glock, kbk AK, kbks, a także odbywały się zawody rzutów granatem do celu. Organizatorem zawodów był Śląski Zarząd Wojewódzki Ligi Obrony Kraju w Katowicach. W niedzielę natomiast odbyło się uroczyste podsumowanie zawodów, wręczenie pucharów i dyplomów dla zwycięzców drużynowych i indywidualnych. Pierwsze miejsce drużynowo zajęła reprezentacja Śląskiego Oddziału Wojewódzkiego LOK w Katowicach. Kolejne miejsca zajęły reprezentacje Podkarpackiego i Lubuskiego Oddziału Wojewódzkiego LOK.Więcej…

 

Znani krótkofalowcy


Znani krótkofalowcy


Więcej…

 

XI Piknik Eterowy SP – OK. – OM w Koniakowie - 02-03.07.20126

alt

Więcej…

 

Centralne Zawody Klubów Żołnierzy Rezerwy LOK w Siemianowicach Śl.

W dniach : 30.09 – 02.10.2016 r. na strzelnicy myśliwskiej w Siemianowicach Śląskich – Bańgowie  odbędą się Centralne Zawody Strzeleckie z pistoletu wojskowego, KBK AK i kbks Klubów Żołnierzy Rezerwy LOK zorganizowane przez Zarząd Wojewódzki LOK w Katowicach. Już w piątek tj. 30 września br. nastąpi przyjazd, rejestracja reprezentacji wojewódzkich, kolacja oraz odprawa techniczna z kierownikami ekip. Następnego dnia tj. w sobotę 1 października po śniadaniu nastąpi przejazd na strzelnicę i otwarcie XLLL Centralnych Zawodów Strzeleckich, po czym nastąpi strzelanie z KBK AK, pistoletu Glock, rzut granatem, a następnie obiad i zaraz po obiedzie pojedynki strzeleckie drużyn ( eliminacje i finał ). Uroczysta kolacja będzie zakończeniem tego pracowitego dnia. W niedzielę tj. 2 października br. zaraz po śniadaniu i zdaniu pomieszczeń hotelowych nastąpi uroczyste zakończenie Centralnych Zawodów – wręczone zostaną dyplomy i puchary. Na uroczyste zakończenie Zawodów przybędą oficjalni goście z miejscowego Urzędu Miasta Siemianowice Śl., Samorządu Województwa Śląskiego, przedstawiciele Wojewody Śląskiego w Katowicach, a także przedstawiciele Sejmu i Senatu RP.

     Z tej okazji siemianowicki Klub Łączności LOK SP9KJM od 24 września br. do 2 października pracować będzie pod znakiem okolicznościowym SN0CZKRZ ( Centralne Zawody Klubów Żołnierzy Rezerwy ), a operatorzy tego klubu aktywni będą na KF i UKF informując swych korespondentów o zawodach. Każdy korespondent stacji okolicznościowej otrzyma okolicznościową kartę QSL. Zapraszamy wszystkich chętnych do przeprowadzenia łączności ze stacją okolicznościową i członkami klubu SP9KJM w Siemianowicach Śl.


Zarząd Klubu Łączności LOK SP9KJM w Siemianowicach Śl.


                                                                                      

Tekst autorstwa na łamach "Little Star"

Od dwóch miesięcy ukazuje się miesięcznik pt. "Little Star" ( "Młoda Gwiazda" ) propagujący dzieci i młodzież szczególnie uzdolnioną w różnych dziedzinach.

Więcej…

 

Odznaczeni Krótkofalowcy

10 sierpnia br. w Domu Kultury „Chemik” w Siemianowicach Śl. odbyła się uroczystość odznaczenia 4 zasłużonych działaczy – krótkofalowców, zrzeszonych w Śląskim Oddziale Terenowym Polskiego Związku Krótkofalowców w Katowicach z siedzibą w Siemianowicach Śl. W uroczystości tej wzięła udział Zastępca Prezydenta Miasta Siemianowic Śl. ds. społecznych Anna Zasada – Chorab, dyrektor Domu Kultury „Chemik” Zbigniew Krupski, dyrektor Śląskiego Zarządu Wojewódzkiego Ligi Obrony Kraju w Katowicach ppłk rezerwy Ryszard Kasprzyk, prezes Śląskiego Oddziału Terenowego PZK w Katowicach z siedzibą w Siemianowicach Śl. Marek Nieznalski SP9HTY oraz przedstawiciele klubu SP9KJM w Siemianowicach Śl. i klubu SP9KDU w Tarnowskich Górach. W uroczystości tej wziął również udział przedstawiciel Prezydium Zarządu Głównego PZK - wiceprezes do spraw sportowych Tadeusz Pamięta SP9HQJ.

Więcej…

 
Czas | Kalendarz
Ulti Clocks content
Czas UTC
Ankieta
Jak oceniasz stronę klubu ?
 
Reklamy
SP9KJM poleca: